محل تبلیغات شما
پارسال این موقع ها چه حس و حالی داشتم یه جور حس گیجی و معلق بودن حسای خوبی که یه دقیقه بعدش دلهره جاشو میگرفت که نکنه اشتباهه نکنه دارم اشتباه میکنمنکنه زودگذر باشه من طاقت خوردن یه ضربه ی دیگه رو نداشتماز طرفی هم انقدر ساده و صمیمی بود که حس میکردم سال هاست میشناسمش انگار نه انگار که یه غریبس
به خودم گفتم این همه خوب بودم چی شد؟؟ بذار یه بارم ادم بده بشم بذار فکر کنم دارم راهو اشتباه میرم .یا تهش اونجور که میخوام میشه یا اینکه
بالاتر از سیاهی که رنگی نیست دیگه بدتر از این نمیشه که حال و روزم 
تو همون چن روز هم انقدر به دلم نشسته بود که دیگه هیچ جوره نمیخواستم از دستش بدمنمیخواستم همه چی دروغ باشهنمیخواستم زود تموم شه اصلا مگه میشد اون صدای شوخ و مهربون دروغ بگه؟؟
اعتماد کردم بهش اعتماد کردم و گفتم منم دوسش دارم اونم قول داد سواستفاده نکنه از اعتمادم و حسم قول داد بهم لطمه نزنهقول داد ثابت کنه دوست داشتنشو. از منم قول گرفت تنهاش نذارم 
حالا یکسال و چن روزه که با همیم هر دومون پای قولامون موندیم کاش تا تهش بمونیم کاش این رویای قشنگمون تعبیر شه
هنوزم وقتی اسمش رو صفحه گوشیم میفته دستپاچه میشم قلبم تند میزنه هنوزم تا صدای پیامش میاد ذوق میکنم میپرم رو گوشی دیگه خیلی وقته شبا با گریه نمیخوابم مرسی که کمکم کردی عوض شم مرسی که نجاتم دادی از اون روزای بد با تو یاد گرفتم انتقام چیزایی که تقصیر من نیست رو از خودم نگیرم من حالا خودمو خیلی دوست دارم. وقتی تو اینه به خودم نگا میکنم لبخند میزنم تمرین میکنم وقتی که دیدمت چطور بخندم. چطور حرف بزنم. چطور رفتار کنم  
کاش روزی نیاد که با رفتنت همه چیو باز ویرون کنی کاش دوتامون زیر حرفامون و قولامون نزنیم کاش هیچی مانع کنار هم بودن ما نشه هر شب فقط همین دعا رو میکنم

وقتی تو نیستی قلبمو واسه کی تکرار بکنم...

مگه میشه بی هوات لحظه ای نفس کشید..؟

اسمت تو هر نفسمه..

میکنم ,رو ,یه ,نکنه ,قول ,کاش ,قول داد ,بود که ,مرسی که ,که یه ,که با

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سازه ایرانی Daniel's life دانلود آسان و بدون محدودیت roaslidenun تحلیل بورس "تیزبین" Günstige fußballtrikots 2016|fußball trikotsatz kinder online shop سایبان , سایبان برقی , سایبان برقی مغازه , سایبان مغازه وب سایت مقاله و تحقیق دانشگاهی صفحه شخصی florodizat